Mazda

WYCIERACZKA BOSCH 300MM H 309 TYŁ WYCIERACZKA BOSCH 300MM H 309 TYŁ 2
wysyłka w 7 dni
zł 22,10
Wycieraczka tylna Bosch H309. Dedykowana wycieraczka o idealnie dopasowanym kształcie, długości i zaczepie – łatwa wymiana i perfekcja pracy. Pamiętaj przy okazji sprawdzić stan przednich wycieraczek.
zł 100,86
Wycieraczki Bosch Aerotwin AR533S . Zestaw dedykowanych wycieraczek o idealnie dopasowanych wymiarach i zaczepie. Planujesz wymianę? Sprawdź także stan tylnej wycieraczki.
zł 28,79
Wycieraczka tylna Bosch H306. Dedykowana wycieraczka o idealnie dopasowanym kształcie, długości i zaczepie – łatwa wymiana i perfekcja pracy. Pamiętaj przy okazji sprawdzić stan przednich wycieraczek.
Wycieraczka tylna Bosch H341. Dedykowana wycieraczka o idealnie dopasowanym kształcie, długości i zaczepie – łatwa wymiana i perfekcja pracy. Pamiętaj przy okazji sprawdzić stan przednich wycieraczek.
Wycieraczka TUCSON i40 CX-5 CX-7 CX-9 C-HR COROLLA Wycieraczka TUCSON i40 CX-5 CX-7 CX-9 C-HR COROLLA 2
wysyłka w 7 dni
Wycieraczka tylna Bosch H352. Dedykowana wycieraczka o idealnie dopasowanym kształcie, długości i zaczepie – łatwa wymiana i perfekcja pracy. Pamiętaj przy okazji sprawdzić stan przednich wycieraczek.
Wycieraczka tylna Bosch H354. Dedykowana wycieraczka o idealnie dopasowanym kształcie, długości i zaczepie – łatwa wymiana i perfekcja pracy. Pamiętaj przy okazji sprawdzić stan przednich wycieraczek.
Wycieraczki samochodowe

Mazda 3 (03-08) Wycieraczki Bosch aerotwin

AP530UAP475UG
zł 103,66
Komplet płaskich wycieraczek o dobranych długościach i z dedykowanymi zaczepami. Łatwy montaż, idealne dopasowanie i optymalne czyszczenie szyby. Zadbaj o bezpieczeństwo swoje oraz swoich bliskich i popraw widoczność w trudnych warunkach atmosferycznych.
Wycieraczki Golf IV Bora 02- Polo 9N Lupo Mazda 3 Wycieraczki Golf IV Bora 02- Polo 9N Lupo Mazda 3 2
wysyłka już jutro
zł 45,00
Doskonałe dopasowanie i działanie dzięki temu że pióro wycieraczki dedykowane jest do wybranego samochodu, analogicznie jak część oryginalna.


Potrzebujesz wycieraczek do samochodu marki Mazda?
Jesteś na miejscu. Poniżej znajdziesz wycieraczki samochodowe dedykowane lub uniwersalne; na przednią bądź na tylną szybę. Popraw widoczność i zwiększ bezpieczeństwo.

Product added to wishlist