BagażnikiNietypowe ładunki bywają zmorą każdego kierowcy. Tak to już jest; czasem trzeba przewieźć kosiarkę do serwisu, drabinę, zabrać gdzieś rowery albo zwiększyć ładowność samochodu montując box dachowy. Co robić gdy proste złożenie foteli nie załatwia sprawy? Czy wystający, przez szybę pasażera, dywan to dobry pomysł?

Jeżeli nie chcesz rozważać podobnych kwestii nieodzowne okazują się akcesoryjne bagażniki dedykowane do twojego samochodu. Zarówno te przeznaczone do przewozu rowerów czy drabin, jak i bardziej uniwersalne bagażniki bazowe na których można przewieźć dywan czy zamontować box, wszystkie mają podobne zalety: transport ładunków z ich zastosowaniem podnosi bezpieczeństwo, eliminuje uszkodzenia tapicerki lub lakieru nadwozia podnosi komfort załadunku i rozładunku oraz podróży.

Zatem, nieważne czy planujesz weekend z rowerami, urlop któremu nie sprosta bagażnik, a może remont – sprawdź czy twój samochód jest gotowy na wyzwanie, które chcesz przed nim postawić. Jeżeli szukasz przestrzeni gotowej na twoje wyzwania – jesteś w dobrym miejscu.

Product added to wishlist