Ten serwis do poprawnego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszym regulaminie. zamknij

Pokrowce samochodowe Golf V, Jetta V Oparcie 2/1 W

Nowy produkt

178,00 zł

 • Więcej informacji

  - Pokrowce na fotele uszyte zostały do konkretnego modelu samochodu z dzianiny welurowej oraz wytrzymałej dzianiny tapicerskiej w bokach pokrowca. Dodatkowo całe pokrowce od wewnętrznej strony laminowane są pianką poliuretanową. Jakościowo tkaniny przypominają do złudzenia stosowane fabrycznie na tapicerki samochodowe.
  - Szycie na miarę gwarantuje dokładne odwzorowanie kształtów oryginalnej tapicerki oraz  nieporównywalną jakość w stosunku do innych pokrowców dostępnych na rynku. Każdy element tapicerki, został uwzględniony oraz wykonany jako oddzielna część, dzięki czemu pokrowce zapewniają pełną funkcjonalność oraz są zgodne z fabrycznymi fotelami. Pokrowce zakrywają w całości także tylną część foteli chroniąc je przed zabrudzeniem przez pasażerów.
  - Air Bag - pokrowce mogą być użytkowane na fotelach wyposażonych w poduszki powietrzne, boczny szew wykonany unikalnym ściegiem, gwarantuje bezpieczne i całkowite napełnienie się poduszki powietrznej, co zostało potwierdzone certyfikatem wydanym przez Przemysłowy Instytut Motoryzacji.

   

  Pokrowce dedykowane do:

  VW Jetta V (05-11)

  VW Golf V (05-14)

  Konfiguracja pokrowców / foteli:

  Opinie

  Na razie nie dodano żadnej recenzji.

  Napisz opinię

  Pokrowce samochodowe Golf V, Jetta V Oparcie 2/1 W

  Pokrowce samochodowe Golf V, Jetta V Oparcie 2/1 W

  Welurowe pokrowce samochodowe szyte na miarę

  W jednej paczce zmieścisz jeszcze:

  30 innych produktów w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: