Ten serwis do poprawnego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszym regulaminie. zamknij

Past ścierna K2 Ultra Cut 100g

K002

Nowy produkt

5,81 zł

 • Więcej informacji

  K2 Ultra Cut to pasta lekkościerna do usuwania rys, zadrapań oraz niedoskonałości lakieru. Doskonale wygładza powierzchnię. Działa skutecznie na wszelkich rodzajach i kolorach lakierów - tradycyjnych oraz metalizowanych.

  Doskonałe właściwości ścierne zostały jednocześnie połączone z wysoką łatwością nanoszenia. Pasta przeznaczona jest do stosowania ręcznego.

  W przypadku chęci zastosowania maszynowego wraz z maszyną polerską, do usuwania bardzo dużych rys, rekomendujemy użycie pasty polerskiej K2 ULTRA CUT C3+ lub systemu polerskiego K2 z pastami polerskimi K2 LUSTER.

  W celu zapewnienia dodatkowej ochrony, po usunięciu rys zalecamy zabezpieczenie lakieru twardym woskiem Carnauba, np. K2 ULTRA WAX.

  Opinie

  Na razie nie dodano żadnej recenzji.

  Napisz opinię

  Past ścierna K2 Ultra Cut 100g

  Past ścierna K2 Ultra Cut 100g

  Pasta lekkościerna do usuwania rys, zadrapań oraz niedoskonałości lakieru. Doskonale wygładza powierzchnię. Działa skutecznie na wszelkich rodzajach i kolorach lakierów - tradycyjnych oraz metalizowanych.

  30 innych produktów w tej samej kategorii: