Bagażnik na hak do max 2 rowerów z uchyłem
Bagażnik na hak do max 2 rowerów z uchyłem
Bagażnik na hak do max 2 rowerów z uchyłem
Bagażnik na hak do max 2 rowerów z uchyłem
Bagażnik na hak do max 2 rowerów z uchyłem
Bagażnik na hak do max 2 rowerów z uchyłem
Bagażnik na hak do max 2 rowerów z uchyłem
Bagażnik na hak do max 2 rowerów z uchyłem
Bagażnik na hak do max 2 rowerów z uchyłem
Bagażnik na hak do max 2 rowerów z uchyłem

Bagażnik platforma na hak 2 rowery z uchyłem AMOS

7638 TYTAN2PLUS13PIN
wysyłka w 3 dni
899,00 zł

(899,00 zł szt.)

Nowy

Opis

Urlop z rowerem, weekendowy wyjazd czy rodzinny wypad na rowery za miasto? W każdym przypadku potrzebujesz wygodnego i bezpiecznego transportu dla swoich dwóch kółek. Bagażnik rowerowy na hak 2 rowery Amos Tytan Plus to najwygodniejszy sposób na transport rowerów dla całej rodziny. Wybierając bagażniki Amos Tytan Plus wnosisz też realny wkład w troskę o środowisko! Nie wierzysz? Wyjaśnimy.

Co wyróżnia bagażniki Amos Tytan Plus?
Bezpieczny montaż roweru w minimum trzech punktach to pewność - każdy rower zaczepiasz za ramę oraz oba koła. W zestawie znajdziesz paski montażowe - po 5 sztuk do każdego z rowerów. Ty decydujesz w których punktach przyczepić rower do bagażnika. Bagażnik jest zabezpieczysz przed kradzieżą dzięki blokadzie. Platformy do transportu rowerów na haku eliminują konieczność dźwigania rowerów na dach, a to potrafi być wyzwaniem już w przypadku samochodów kompaktowych; w przpypadku nadwozia SUV może okazać się wręcz niemożliwe. Transportowane z tyłu rowery nie stawiają też dużego oporu areodynamicznego dzięki czemu zachowasz normalne zużycie paliwa i oszczędzasz pieniądze oraz planetę. W przypadku zastosowania bagażników dachowych zużycie paliwa w Twoim samochodzie może wzrosnąć nawet o 20-30%, generują one spory hałas i żeby nie zgubić ładunku musisz ograniczyć prędkość podróży. Przejazd z tak zapakowanymi rowerami może okazać się sporym wyzwaniem równiez ze względu na ograniczenia dopuszczalnej wysokości pojazdu na parkingach czy w rezstauracjach typu drive thru z których często korzystamy przy przejazdach autostradami lub drogami szybkiego ruchu. Bagażnik Amos Tytan Plus posiada wygięte listwy montażowe rowerów, dzięki czemu rowery same centrują się na bagażniku i zostają zamontowane nieco niżej co może być korzystne zwłaszcza w przypadku nadwozi typu sedan. Transportowane z tyłu rowery zwykle zasłaiają tablicę rejestracyjną i światła, dlatego bagażnik Amos Tytan Plus wyposażony jest w oświetlenie zasilane z standardowego gniazda przyczepki (do wyboru są wersje bagażników z gniazdem 7 lub 13 pin), oraz miejsce na montaż tablicy rejestracyjnej wraz z jej oświetleniem. Zgodnie ze znowelizowanymi przepisami bez problemu i za niewielką opłatą uzyskasz trzecią tablicę rejestracyjną i legalnie przewieziesz ładunek. Rowery z tyłu i brak dostępu do bagażnika?Nie prawda, bagażnik rowerowy Tytan Plus ma uchylaną platformę dzięki czemu otworzysz klapę w swoim samochodzie i uzyskasz dostęp do bagażnika. Po użyciu i demontażu bagażnik można wygodnie złożyć oszczędzając zarazem miejsce w swoim garażu czy piwnicy.
Bagażniki rowerowe montowane na hak dają ponadto możliwość transportu innych niż rowery ładunków! Chcesz zawieźć kosiarkę do serwisu? Po co ryzykować rozlanie oleju czy benzyny w bagażniku i ból głowy od ich oparów. Zabezpiecz ładunek na platformie rowerowej Amos Tytan Plus i ruszaj w drogę.
Piękne wycieczki na własnym rowerze są w Twoim zasięgu! Nic nie musi ograniczać Twojej aktywności.

Parametry techniczne:
- wymiary 60 x 94 cm wysokość 72 cm (po złożeniu pałąków 22 cm!)
- masa 15 kg
- ładowność 45 kg / 2 rowery
-zasilanie: gniazdo 13 Pin
- mariał: stop lekki / stal / tworzywo sztuczne
- zabezpieczenie przed kradzieżą bagażnika
- możliwość uchylania i dostępu do kufra
- najlepsza cena na rynku w tej klasie wyrobu
- certyfikat TUV GS Pimot oraz homologacja (E) na oświetlenie
- produkt wykonany w Polsce

Komentarze (0)

No reviews
Product added to wishlist