Ten serwis do poprawnego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszym regulaminie. zamknij

Pokrowce samochodowe Alfa Romeo 159 04-11 Welur P3

Nowy produkt

208,00 zł

 • Więcej informacji

  Specyfikacja oferowanych pokrowców :

  •   2 x podłokietnik, kolumny, oparcie dzielone

  Zalety pokrowców marki Auto-decor:

  Tkaniny. Pokrowce uszyte zostały do konkretnego modelu samochodu z wysokiej jakości weluru/żakardu oraz wytrzymałej dzianiny tapicerskiej w bokach pokrowca. Dodatkowo całość od wewnętrznej strony laminowana jest pianką poliuretanową. Jakościowo tkaniny przypominają do złudzenia te stosowane fabrycznie na tapicerki samochodowe.

  Szycie na miarę gwarantuje dokładne odwzorowanie kształtów oryginalnej tapicerki oraz nieporównywalną jakość w stosunku do innych pokrowców dostępnych na rynku. Każdy element tapicerki został uwzględniony oraz wykonany jako oddzielna część, dzięki czemu pokrowce zapewniają pełną funkcjonalność oraz są zgodne z fabrycznymi fotelami. Pokrowce zakrywają w całości także tylną część foteli chroniąc je przed zabrudzeniem przez pasażerów.

  AirBag - pokrowce mogą być użytkowane na fotelach wyposażonych w poduszki powietrzne, boczny szew wykonany unikalnym ściegiem, gwarantuje bezpieczne i całkowite napełnienie się poduszki powietrznej, co zostało potwierdzone certyfikatem wydanym przez Przemysłowy Instytut Motoryzacji.

  Pokrowce posiadają aktualne certyfikaty bezpieczeństwa oraz jakości, wydane przez Przemysłowy Instytut Motoryzacji z siedzibą w Warszawie (PIMOT).

  Opinie

  Na razie nie dodano żadnej recenzji.

  Napisz opinię

  Pokrowce samochodowe Alfa Romeo 159 04-11 Welur P3

  Pokrowce samochodowe Alfa Romeo 159 04-11 Welur P3

  Welurowe pokrowce samochodowe szyte na miarę

  W jednej paczce zmieścisz jeszcze:

  3 innych produktów w tej samej kategorii: